VIDEO/ Miku i paftuar i kall “datën” çiftit, gruaja merr pushkën për ta vrarë, burri hipën mbi komedinë nga frika

schedule17:24 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 17:24 - 2 Dhjetor, 2022

Një çift britanik është bërë hit në rrjet për shkak të surprizës së pakëndshme që ju ka ndodhur në momentin që po vendosnin pemën e Krishtlindjeve.

Ndërsa po rregullonin pemën para syve të çiftit është shfaqur një i mi i vogël dhe krejtësisht i pafajshëm, por që burrit dhe gruas ju ka futur frikën në palcë.

Ajo që e bën më gazmore këtë moment është se burri nga frika hipën mbi komedinë, ndërsa gruaja merr pushkën për të vrarë miun.