Video me pullë të kuqe, Wanda Nara fiton gjyqin me Google

schedule08:12 - 23 Janar, 2021

schedule 08:12 - 23 Janar, 2021

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka marrë sërish vëmendjen e të gjithëve. Këtë herë nuk bëhet fjalë për ndonjë foto apo video të modeles, por të një deklarate të saj.

 

Argjentinasia zgjodhi të përgjigjej në “Instagram” pyetjeve të fansave, ku një prej tyre ishte dhe për videon porno. “A është e vërtetë që kemi fituar në gjykatë kundër Google dhe Yahoo”, ishte pyetja nga ndjekësit.

 

“E vërtetë”, ishte përgjigjia e Wandës. Kjo në fakt i habiti të gjithë, por bukuroshja ka dhe faktet përmes avokatit të saj. /abcnews.al

 

Wanda Nara dhe Icardi