VIDEO/ McTominay nuk fal as Spanjën, Skocia ndëshkon “iberikët”

schedule21:01 - 28 Mars, 2023

schedule 21:01 - 28 Mars, 2023

Vetëm 7 minuta kanë mjaftuar për të zhbllokuar sfidën mes Skocisë dhe Spanjës.

Andrew Robertson rrëmben një top në zonën e “të kuqve”, top të cilin e dërgon në këmbët e Scott McTominay, i cili me një goditje në hyrje të zonës mposht portierin Kepa. 1-0 për Skocinë. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN: