VIDEO/ “Kurrë mos u takofshim”, aksioni i Ballistëve tërbon Vardarin

schedule23:39 - 9 Maj, 2021

schedule 23:39 - 9 Maj, 2021

Shkëndija e Tetovës mbështetësit i ka të zjarrtë dhe sonte kanë menduar ta nxehin atmosferën, pasi kanë parë Vardarin të mundet nga Struga dhe të marrë rrugën drejt ligës së dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ballistët Tetovë 1992 ?? (@ballistet1992)

Ballistët e Tetovës kanë pritur Vardarin dhe u kanë treguar tabelën e ligës së dytë. Flakadanët nuk mungojnë, që rivalët e tyre të përbetuar ta shihnin mirë ku po shkonin.

Sigurisht e gjitha u reklama edhe në rrjetet sociale, ku Ballistët kanë bërë një postim dhe shkruajnë: “DUKE I’A DHËNË LAMTUMIRËN E FUNDIT ARMIKUT TË PËRBETUAR! KURRË MOS U TAKOFSHIM!!!”. / abcnews.al