VIDEO/ Krokodili bllokon rrugën dhe refuzon të lëvizë

schedule20:32 - 7 Tetor, 2021

schedule 20:32 - 7 Tetor, 2021

Një burrë nga Australia është përballur me një situatë të pazakontë pasi i bllokoi rrugën një krokodil. Ngjarja ka ndodhur në një vend të Australisë. Jordan Waterbury ndau pamjet në TikTok, ku shihet teksa ndalet me automjetin e tij pasi pa krokodilin në mes të rrugës. Megjithëse ai i bie borisë, krokodili refuzon të lëvizë nga rruga për disa sekonda.

@judung13#croc #crocodile #northernterritory #nt #wildlife #fyp #foryou #topend #wetseason #roadblock♬ original sound – Taine