VIDEO/ Kombëtarja “zverdhet” që në start, Lewandowski na ndëshkon

schedule20:59 - 2 Shtator, 2021

schedule 20:59 - 2 Shtator, 2021

Shqipëria e ka nisur shumë keq ndeshjen ndaj Polonisë. Përveç faktit se Hysaj dhe Bare janë ndëshkuar me kartonë të verdhë dhe do mungojnë ndaj Hungarisë, Lewandowski na ka ndëshkuar.

Sulmuesi i Bayern Munchen është “vjedhur” shumë bukur në zonë dhe ka shënuar në zhvillimet e një goditje dënimi për skuadrën vendase.

Malore e madhe për skuadrën e Edy Rejës tashmë, që duhet të mendojë diçka tjetër për të përballuar këtë ndeshje dhe tentuar të paktën barazimin. /abcnews.al