VIDEO/ Juventus zhbllokon sfidën, Moise Kean ndëshkon Veronën

schedule22:05 - 1 Prill, 2023

schedule 22:05 - 1 Prill, 2023

Pas shumë e shumë përpjekjesh për të gjetur golin e avantazhit ndaj Veronas tentativat janë finalizuar.

Në minutën e 56′-të pas një aksioni shembullor të “zonjës së vjetër”, Moise Kean dërgon topin në rrjetën e kundërshtarëve dhe zhbllokon sfidën. 1-0 për Juventusin. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN: