VIDEO/ Juventus kalon në avantazh, Vlahovic shënon dhe feston si Dybala

schedule21:00 - 16 Maj, 2022

schedule 21:00 - 16 Maj, 2022

Juventus ka arritur të kaloj në avantazh ndaj Lazios me anë të Vlahovic.

Në minutën e 10-të Dybala lëshon një topo shumë të bukur drejt zonës dhe Vlahovic ndodhet aty për ta dërguar topin në rrjetë me kokë.

Sulmuesi nga Serbia më pas ka festuar si Dybala në shenjë respekti pasi kjo është ndeshja e fundit e argjentinasit në Allianz Stadium./ h.ll/abcnews.al