VIDEO/ Jose Mourinho si asnjëherë më parë, tekniku i Romës pjesë e videoklipit të reperit britanik

schedule11:16 - 23 Shtator, 2022

schedule 11:16 - 23 Shtator, 2022

Jose Mourinnho është një nga trajnerët më të mirë në botën e futbollit. Tekniku portugez këtë herë ka habitur jo pak fansat.

Trajneri i Romës është bërë pjesë e këngës së reperit të njohur britanik, Stromzy, në videoklipin e këngës “Mel made me do it”.

Videoklipi është publikuar zyrtarisht në rrjetin social “Youtube” në orët e vona të mbrëmjes dhe aktualisht numëron mbi 511 mijë shikime në mbarë botën. Videoja është shpërndarë me shpejtësi në internet, duke u bërë një nga këngët më të pëlqyera nga tifozët.

/f.a/abcnews.al