VIDEO/ Izolimi vazhdon, ushtrimet e ditës së 22-të për futbollistët

schedule11:59 - 27 Prill, 2020

schedule 11:59 - 27 Prill, 2020

Federata e Futbollit siç ju ka njoftuar me herët po vijon me programin stërvitor në kushte karantine për shkak të pandemisë COVID-19. Zëvendës përgatitësi atletik i skuadrës kombëtare, Luca Laurenti, së bashku me Iris Selimin, do të shpjegojnë sot ushtrimet e radhës që duhet të realizojnë futbollistët profesionistë, e deri tek mosha U-15 meshkuj dhe femra.

Sipas udhëzimit gjatë ushtrimeve nëse është e mundur duhen: tapet, llastik, pesha të ndryshme, ujë për të pirë dhe një litar. Të gjitha videot e tjera në lidhje me stërvitjen nga shtëpia, i gjeni në menunë “#RriNëShtëpi”. /fshf.org