VIDEO/ Irlanda e Veriut barazon Kosovën, gabimi në mbrojtje kushtoi shumë

schedule19:43 - 24 Shtator, 2022

schedule 19:43 - 24 Shtator, 2022

Irlanda e Veriut ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Kosovës.

Pas një kundërsulmi dhe një gabimi në mbrojtjen e Kosovës, Lavery dërgoi një pasim në minutën e 82 në drejtim të Whyte i cili me portën e boshatisur shënoi golin e barazimit./h.ll/abcnews.al