VIDEO/ Inter pranë kualifikimit, e mbyll pjesën e parë me avantazhin e dyfishtë ndaj Plzen

schedule19:23 - 26 Tetor, 2022

schedule 19:23 - 26 Tetor, 2022

Inter është pranë kualifikimit në fazën me eliminim direkt.

Për skuadrën e Inzaghit realizuan Mkhitaryan 35′ dhe Dzeko 42′. SHIKO GOLAT /G.D abcnews.al/