VIDEO/ Goli i kompeticionit, Richarlison mahnit botën me gjysmë-rrafishatën

schedule21:35 - 24 Nëntor, 2022

schedule 21:35 - 24 Nëntor, 2022

Vetëm 10’ minuta pas shënimit të golit të parë, Brazili ka vazhduar me ofensivat e saj sulmuese ku ka arritur të gjejë dhe golin e dytë, sërish me Richarlison.

I riu, i cili aktivizohet tek Tottenham ka arritur të gjejë “kohën” e duhur, duke realizuar një akrobaci në ajër. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN