Video e pabesueshme: Qeni luan bilardo si një profesionist

schedule10:00 - 27 Tetor, 2020

schedule 10:00 - 27 Tetor, 2020

Qentë duan të luajnë me lodra, si dhe t’i bëjnë njerëzit të vrapojnë pas tyre, por ky qen i lezetshëm duket se ka një hobi të ri. Atij i pëlqen të luajë bilardo dhe duket që është mjaft i mirë në të.

Një video disa sekondëshe e qenit që shihet duke luajtur bilardo si një profesionist është bërë virale në rrjete sociale. E shpërndarë nga ish-basketbollisti amerikan Rex Chapman, videoja tregon qenin duke goditur gurët me putrat e tij.