VIDEO/ Dyfishohet sfida, Julian Alvarez “çan” rrjetën e polakëve

schedule21:29 - 30 Nëntor, 2022

schedule 21:29 - 30 Nëntor, 2022

Edhe pse në avantazh 1 me 0, Argjentina nuk di të ndalet, duke shënuar dhe golin e dytë.

Pas një aksioni të bukur ekipor, Julian Alvarez e çoi topin në rrjetë duke shtangur mbrojtjen polake. /i.m /abcnews.al