VIDEO/ Dyfishohen shifrat, Mbappe “gjen” rrugën e rrjetës edhe kundër Polonisë

schedule17:36 - 4 Dhjetor, 2022

schedule 17:36 - 4 Dhjetor, 2022

Pas rasteve të pafundëta dhe golit të anulluar të Zhiroud, Franca ka arritur të gjejë dhe golin e dytë.

Pas një kundërsulmi shpërthyer, Mbappe ka arritur të “gjejë” rrugën e rrjetës, duke shënuar në të gjitha ndeshjet e luajtura deri më tani. /i.m /abcnews.al

SHIKONI GOLIN