VIDEO/ Dy gola dhe asist, prezantim fantastik i Sadikut në Bolivi

schedule22:49 - 30 Janar, 2021

schedule 22:49 - 30 Janar, 2021

Armando Sadiku ka gjetur golat e parë te Bolivar. Sulmuesi i kombëtares shqiptare i befasoi të gjithë pak ditë më parë, duke u transferuar në Bolivi.

Bolivar përfitoi të zhvillonte një miqësore me Club Wilstermann. Prezantim fantastik tek ekipi i ri për 29-vjeçarin nga Elbasani.

Sadiku ia doli të dërgojë dy herë topin në rrjetën kundërshtare, teksa dhuroi edhe një asist për një nga shokët e tij të skuadrës. /abcnews.al