VIDEO/ “Dola në ballkon dhe atje CR7 po masazhonte muskujt”, mëngjesi i një prej banorëve të Moldavisë

schedule16:48 - 17 Shtator, 2022

schedule 16:48 - 17 Shtator, 2022

Të enjten, Man United erdhi për të vizituar Sherifin për turin e dytë të Europa League.

Një nga banorët e Kishinaut, ku ka qëndruar Manchester United, ka dalë në ballkon në mëngjes dhe ka gjetur lojtarët e Mançesterit duke ushtruar muskujt.

Përveç Ronaldos i cili po masazhonte muskujt, ulur ishin Anthony, Sancho dhe Maguire. /abcnews.al/