VIDEO/ City i papërmbajtshëm, Haaland shënon përsëri

schedule22:27 - 6 Shtator, 2022

schedule 22:27 - 6 Shtator, 2022

Manchester City është i papërmbajtshëm ndaj Sevillas në takimin e parë të fazës së grupeve të Champions League.

Erling Haaland do të shënonte golin e dytë personal në minutën e 67-të dhe të tretin për skuadrën e Pep Guardiolës, që tashmë duket sikur ka koleksionuar fitoren.

SHIKO GOLIN

/f.a/abcnews.al