VIDEO/ Befasohet Argjentina, Australia ngushton rezultatin

schedule21:38 - 3 Dhjetor, 2022

schedule 21:38 - 3 Dhjetor, 2022

Australia ka arritur të ngushtojë shifrat ndaj Argjentinës.

Në minutën e 77-të, Godwin godet nga distanca, ku topi ndryshon trajektore pasi devijohet dhe Martinez nuk mundet të bëjë pritjen e duhur./ h.ll/abcnews.al