VIDEO/ Ballkani nuk dorëzohet, “Dardanët” barazojnë rezultatin me një eurogol

schedule19:10 - 6 Tetor, 2022

schedule 19:10 - 6 Tetor, 2022

Ballkani pasi pësoi gol të befasishëm në minutën e parë, mblodhi forcat dhe ka arritur tashmë të barazojë rezultatin.

Në minutën e 20-të, ishte Thaqi i cili dërgoi topin në rrjetë./ h.ll/abcnews.al

Shikoni golin