VIDEO/ Aksident te Gjiri i Lalëzit, makina del nga rruga dhe përmbyset në kanal

schedule20:05 - 10 Korrik, 2021

schedule 20:05 - 10 Korrik, 2021

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në Gjirin e Lalëzit.

Faqja “Aksidente Rrugore” ka ndarë një video në rrjetet sociale ku duket një automjet i cili ka dalë nga rruga duke u përmbysur në kanal.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar dhe as shkaqet e këtij aksidenti. m.v/abcnews.al