VIDEO/ 30 vite së bashku, çfarë surprize e të dashurës së Thomasit për çiftin Strakosha

schedule08:17 - 15 Shkurt, 2021

schedule 08:17 - 15 Shkurt, 2021

Dje ishte dita e të dashuruarve dhe në pjesën më të madhe të globit e kanë festuar. Kështu ka bërë edhe Foto Strakosha dhe bashkëshortja e tij, të cilët dje duket se kanë pasur edhe përvjetorin e tyre të 30-të të lidhjes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Esther Adjoa Asiédu (@estheradjoa)

Për ta kaluar sa më bukur dhe nën një atmosferë romantike, nuk menduan dy djemtë, por njëra prej “nuseve”. E dashura e Thomas Strakoshës ishte kujdesur shumë t’i bënte të lumtur vjehrrin dhe vjehrrën e tij, duke zbukuruar amientin me tullumbace dhe petale trëndafili.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adelaj65 (@adelaj65)

Gjithçka e përgatitur nga Esther rezultoi të ishte perfekte dhe Foto e gruaja e tij, Adelina festuan në mënyrën e duhur festën e Shën Valentinit. Më pas çiftet u bashkuan të tre dhe shkrepën një foto mjaft të bukur, të publikuar nga mamaja. /abcnews.al