VIDEO/ 10 stadiumet më të bukur në botë

schedule11:08 - 7 Nëntor, 2021

schedule 11:08 - 7 Nëntor, 2021

Tani që më në fund bota po kthehet në normalitet dhe ne mund të kthehemi personalisht brenda stadiumeve sportive.

Le të renditim stadiumet më të mira në videon e përgatitur nga AS. /abcnews.al/