Vetëvaret në ballkonin e shtëpisë 50-vjeçari në Sarandë, zjarrëfikësja e policia në vendngjarje

schedule09:43 - 26 Maj, 2020

schedule 09:43 - 26 Maj, 2020

Lavdosh Besniku 50-vjeç i ka dhënë fund jetës mëngjesin e sotëm në ballkonin e shtëpisë së tij në lagjen nr.4 në Sarandë.

Burime për Abc News bëjnë me dije zjarrëfikësja, policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Po hetohen për të mësuar shkaqet që kanë shtyrë 50-vjeçarin të kryejë aktin e rëndë./abcnews.al