Veshin të njëjtë bluze dy herë, tre shenjat e Horoskopit më të papastra

schedule16:28 - 18 Shkurt, 2022

schedule 16:28 - 18 Shkurt, 2022

Ka shenja që janë të fiksuar pas pastërtisë, që kalojnë njëqind herë me një fshirje dezinfektuese hapësirën ku do të ulen e do të flenë në krahët e zbardhuesit dhe ka nga ata që jetojnë pikërisht e kundërta.

Mund të mos jenë domosdoshmërisht të papastra, por sigurisht që nuk do ta mendojnë nëse duhet të veshin të njëjtën bluzë për të dytën ditë.

Dashi

Ai është mërzitur të bëjë dush dhe spërkatet me parfum, ndërsa akoma më keq, lahet vetëm si detyrim. Ndonjëherë do ta shihni me një leckë të lagur me të cilën bën të ashtuquajturin pastrim kimik, duke kaluar nga sqetullat në këmbë, për t’u freskuar.

Luani

Mund ta shihni duke fjetur në të njëjtat çarçafë dhe duke veshur të njëjtat çorape derisa të mbajnë erë. Problemi me Luanin është se ai nuk mendon se është i papastër. Ai beson se aroma e tij natyrale, ajo që vesh dhe ajo që përdor mban erë vetëm sepse i ka vënë ato.

Bricjapi

Ai shpërndan thashetheme se sa shumë i pëlqen pastërtia, por nëse e merr tapetin nga poshtë ka gjithë pluhurin e shtëpisë.  Nga frigoriferi dhe tualeti i tij dalin aroma të pakëndshme, ndërsa përveçse është i ndotur është edhe i ngathët./abcnews.al