VDEO/ Pamje të rënda në Tiranë, vajza përkëdhel kotelen dhe më pas e dhunon në mënyrë makabre

schedule21:05 - 22 Shtator, 2022

schedule 21:05 - 22 Shtator, 2022

Një tjetër rast i rëndë i dhunës ndaj kafshëve është regjistruar në vendin tonë.

Në një video të publikuar nga emisioni “Piranjat” shihet një grua duke keqtrajtuar një mace.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴘɪʀᴀɴᴊᴀᴛ ᴀʙᴄ (@piranjatabc)

Ngjarja ka ndodhur në një pallat në zonën e “Stacionit të Trenit” në Tiranë. Kamerat e sigurisë kanë filmuar një vajzë që fillimisht përkëdhel dhe e më pas dhunon në mënyrë makabre një kotele në shkallët e pallatit.

Videoja është bërë virale dhe njerëz të shumtë kanë kërkuar që autoritetet të marrin masa ndaj vajzës që ka dhunuar macen. /abcnews.al