“Urime diplomimin në shkencat ekzakte”, Leci i përgjigjet Munishit me një video epike

schedule09:57 - 23 Korrik, 2020

schedule 09:57 - 23 Korrik, 2020

Polemika të shumta në Kosovë, ku një ditë më parë u shpall kampione skuadra e Dritës. Gjilani u dha një dorë, me barazimin 2-2 kundër Gjilanit, ndërkohë që Gentian Mezani dhe Ismet Munishi janë në një mendje. Sipas tyre, vetëm skuadrat e tyre kanë luajtur drejt futboll.

Munishi, sigurisht ka stilin e tij dhe nuk mund të ngacmojë siç di vetë. Në “Facebook”, ku ai është shumë aktiv, nuk ngurron të “thumbojë” Dritën kampione. “ Urime diplomimi në shkencat matematikore, vetëm në këtë mënyrë mund të ju uroj titullin.

 

Postimi i Munishit

Kampion nuk është ai që fiton gjithqysh, kampion është ai që nuk dorëzohet kurrë”, shkruan mes të tjerash Munishi, ndërkohë që nuk ka munguar edhe një replikë nga i zakonshmi Liridon Leci, i cili ka postuar një video të një afrikani, i cili thotë: “O Ismet, ta hangsha zemrën”.

Në videon e postuar nga Leci komentet janë të shumta, kryesisht në formë shakaje. Me siguri Munishi do t’i përgjigjet në vijim, sërish me stilin e tij… /abcnews.al