Tryezë ushqimi, frigorifer dhe ulëse prej lëkure, del në shitje furgoni Inkas Mercedes Sprinter

schedule12:48 - 20 Tetor, 2020

schedule 12:48 - 20 Tetor, 2020

Produkti i fundit i kompanisë Inkas është Inkas Mercedes Sprinter. Bëhet fjalë për një automjet të ndërtuar në Mercedes-Benz Sprinter 3500 Van. Brenda tij ka dysheme dhe tapiceri plotësisht të rregullueshme.

Pjesa e jashtme ka materiale anti-plumb. Brendësia mund të mbajë deri më pesë pasagjerë. Furgoni gjithashtu ka një TV inteligjent 45 inç. Midis dy rreshtave të përparme të sediljeve është një tryezë e lëvizshme për të ngrënë ose për të punuar në rrugë. Të gjitha ulëset janë prej lëkure me cilësi të lartë me funksione masazhi dhe mbështetëse këmbësh të rregullueshme.

Për udhëtime më të gjata, ka një frigorifer të integruar në pjesën e poshtme të sediljeve. l.k/abcnews.al