Truproja i tij u aksidentua me pronën e një qytetari, CR7 bën gjestin human

schedule12:08 - 23 Qershor, 2022

schedule 12:08 - 23 Qershor, 2022

Cristiano Ronaldo thuhet se ka ofruar të paguajë për dëmet e shkaktuara kur një nga truprojat e tij u përplas me një pronë në Mallorca.

Duke ecur Bugatti Veyron e tij, i cili ka më shumë se 1000 kuaj fuqi, një nga truprojat e yllit portugez u përfshi në një aksident në Sa Coma.

Tani, “The Sun” po raporton se sulmuesi i Manchester United ka ofruar të mbulojë shpenzimet. Ata kanë raportuar se pronari i pronës ka bërë një vizitë në shtëpinë e vetë Cristianos dhe futbollisti i është ofruar të paguajë dëmin e shkaktuar.

Gjithashtu mendohet se vetë Cristiano ka qenë dëshmitar i aksidentit. Sipas “Ultima Hora”, përplasja ka ndodhur rreth orës 11:00 në Calle Alzina, pranë spitalit Joan March.

Burime policore dhe dëshmitarë kanë thënë se shoferi ka humbur kontrollin e makinës dhe e ka dërguar atë duke u përplasur në një pronë në Sa Coma./ h.ll/abcnews.al