Truku me çaj që eleminon erën e keqe nga këpucët

schedule18:05 - 17 Janar, 2021

schedule 18:05 - 17 Janar, 2021

Era e këpucëve të mbyllura është një problem gjatë gjithë vitit. Edhe e vërteta është se ne po kërkojmë zgjidhje të ndryshme për ta larguar atë.

Larja është padyshim më e efektshmja, por në dimër nuk është ideale pasi këpucët nuk thahen lehtë. Sidoqoftë, ne kemi gjetur për ju një zgjidhje të pabesueshme dhe shumë të lehtë.

Vendosni dy bustina të përdorur çaji në këpucët tuaja dhe lërini aty për një natë të tërë. Të nesërmen në mëngjes do të zbuloni se era e keqe është zhdukur. l.k/abcnews.al