Tri ngjyrat që zgjedhin të gjithë dekoruesit

schedule20:29 - 28 Prill, 2021

schedule 20:29 - 28 Prill, 2021

Ndryshimi i ngjyrave në shtëpi sjell gjithmonë një ajër rinovimi dhe optimizmi. Por shpesh ne nuk e dimë se cilat ngjyra duhet të zgjedhim në secilën hapësirë ​​dhe si na ndikon secila.

Nëse nuk keni vendosur se çfarë ndryshimi doni të bëni, merrni një ide për tre ngjyrat që zgjedhin të gjithë dekoruesit

E verdha e zbehtë: Kjo është një ngjyrë e ndritshme, e cila është gjithashtu mjaft e gëzuar. E verdha e zbehtë përputhet me drurin dhe shumicën e ngjyrave të tjera dhe jep një ndjesi ngrohtësie.

Gri e ndritshme: Gri e ndritshme, me nuanca të ngrohta është një tjetër zgjedhje e shkëlqyeshme. Kjo ngjyrë klasike krijon një ndjenjë bashkimi dhe e bën hapësirën të duket e qetë dhe e relaksuar.

Gri: Kjo është, gri me ngjyrë bezhë. Është një ngjyrë e bukur neutrale që shkon mirë me pothuajse të gjitha ngjyrat e tjera, provoni gri. Kombinon në mënyrë unike bezhë me gri dhe do ta bëjë hapësirën tuaj të duket shumë mikpritëse dhe e rafinuar./abcnews.al