Trendi i verës, zgjidhni këto rroba banjoje nëse doni të dukeni sa më bukur në plazh

schedule13:23 - 24 Qershor, 2022

schedule 13:23 - 24 Qershor, 2022

Me temperaturat në rritje dhe pushimet verore në horizont, është koha t’i hedhim një sy garderobës së plazhit. Dhe kur përmendim pushimet verore, përmendim rrobat e banjos. Nëse dëshironi të fokusoheni në një trend për verën e 2022 , atëherë zgjidhni ngjyrat e ndezura.

Në koleksionet e markave të njohura, do të gjeni një larmi ngjyrash si jeshile të ndezur, të verdhë të ndezur dhe portokalli të pastër që janë nuanca të domosdoshme, por dhe vjollcë, blu apo rozë e lehtë. Hidhini një sy opsioneve të mëposhtme.

 

v

/abcnews.al