Tottenham nuk heq dorë nga Bremer, javën e ardhshme takim mes Torinos dhe “Spursave”

schedule16:30 - 11 Qershor, 2022

schedule 16:30 - 11 Qershor, 2022

Lojtari i Torinos, Gleison Bremer është kthyer në objektivin e disa skuadrave të cilat kërkojnë të sigurojnë shërbimet e tij gjatë merkatos së verës.

Sipas “Tuttosport” do të zhvillohet në Londër një takim mes Tottenham dhe Torinos për të diskutuar për mundësinë e një transferimi të lojtarit në Premier League.

“Spursat” do të tentojnë të bindin Torinon për të arritur një marrëveshje për Bremer, edhe pse Milan dhe Interi nuk mbeten pas sa i takon dëshirës për ta transferuar gjatë merkatës së verës. /f.a/abcnews.al