Basha: Të rinjtë e FRPD janë forca dhe frymëzimi i familjes tonë politike

schedule21:50 - 15 Janar, 2022

schedule 21:50 - 15 Janar, 2022

Kryetari i PD, Lulzim Basha, shprehet se të rinjtë e FRPD janë forca dhe frymëzimi i familjes politike të demokratëve.

Më herët Basha zhvilloi një takim me të rinjtë e FRPD. Ky takim vjen në prag të zgjedhjeve në Forumin Rinor të PD-së.

“Një ditë e bukur mes të rinjve dhe të rejave në prag të zgjedhjeve të Forumit Rinor. Të rinjtë e FRPD janë forca dhe frymëzimi i familjes tonë politike, që me vendosmëri kanë zgjedhur të ndërtojnë një të ardhme më të mire.” shkruan Basha. /abcnews.al/