Te PSG lojtarëve u ndalohet Coca-Cola dhe çajit të ftohtë

schedule20:05 - 17 Gusht, 2022

schedule 20:05 - 17 Gusht, 2022

Mes detyrave të një drejtori sportiv nuk është vetëm tregu i transferimeve dhe këtë duket se e di mirë Luis Campos.

Drejtori i PSG-së, shpjegon Le Parisien, në fakt ka emëruar një nutricionist me kohë të plotë për ekipin. Një vendim që tashmë ka çuar në risitë e para, si ndalimi absolut i pirjes së pijeve të gazuara apo çajit të ftohtë të ëmbël. /abcnews.al/