Tashmë nuk është më mister, Inter bën ofertën e parë për Dybala

schedule11:31 - 18 Maj, 2022

schedule 11:31 - 18 Maj, 2022

Inter ka kohë që ndjek me kujdes transferimin e Dybala.

Argjentinasi i u përshëndet me tifozerinë dhe ekipi e Juventusit dhe së shpejti do të jetë një lojtarë i lirë, ku transferimi i tij do të jetë me parametra zero.

Zikaltërit kanë kohë që e ndjekin, me Marottën që ka studiuar me kujdes çdo pistë.

“La Gazzetta dello Sport” shkruan se Interi tashmë ka paraqitur ofertën e parë për Dybala, një kontratë 4-vjeçare dhe një pagë prej 6 milionë euro në sezon. Tani pritet përgjigje nga  argjentinasi./ h.ll/abcnews.al