Tahiri del nga banesa e flet për mediat

schedule16:48 - 19 Tetor, 2017

schedule 16:48 - 19 Tetor, 2017

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ka folur për herë të parë pas kërkesës së prokurorisë drejtuar Kuvendit, për heqjen e mandatit e arrestimin e tij.
Tahiri është parë të dalë nga banesa e tij sot pasdite dhe interest të gazetarëve i është përgjigjur shkurtimisht me një frazë të njohur të Edi Ramës.
“Nuk keni parë asgjë akoma” ka thënë Tahiri duke u larguar.