Surprizon Stine, po të mos ishte këngëtar, çfarë profesioni do të kishte

schedule14:55 - 31 Dhjetor, 2021

schedule 14:55 - 31 Dhjetor, 2021

Stine është një nga këngëtarët më të pëlqyer nga vajzat. Këngët e tij kthehen gjithmonë menjëherë në hite.

Por, ai është gjithashtu shumë i komentuar edhe për jetën e tij private.

I ftuar në “Friend Zone”, pasditen e sotme, Stine tregoi disa të fshehta që nuk i kishte ndarë më herët me publikun.

Ndër të tjera, ai rrëfeu se kur ka qenë adoleshentë pëlqente shumë një vajzë që nuk ja tha kurrë.

“Kam pasur një vajzë fiksim që nuk ja thash kurrë në adoleshencë. Ndërsa nga të famshmit, kam pasur një personazh te filmi ‘Desperado’”.

Sakaq, Stine ka zbuluar se për klipin që ka kushtuar më pak, ka paguar vetëm një paketë cigare dhe një teke “Johny”.

“Klipi që ka kushtuar më pak një paketë cigare dhe teke ‘Johny’, e kam xhiruar me kamerën time”.

Ndërkohë, këngëtari i ka befasuar me deklaratën e fundit të tij me plot humor: “Nëse nuk do të merresha me muzikë, do të isha roje parkingu./abcnews.al