Surprizohet live për ditëlindje, Dashamir Shehi fik qirinjtë dhe zbulon dëshirën

schedule21:40 - 28 Tetor, 2021

schedule 21:40 - 28 Tetor, 2021

Deputeti Dashamir Shehi feston sot ditëlindjen dhe ka mbushur 64-vjeç.

Pavarësisht se është një ditë e veçantë për të, Shehi nuk ka hequr dorë nga axhenda. Ai ka qenë i ftuar në një nga emisionet politike në vend, ku është surprizuar me një tortë.

Madje, deputeti ka fryrë edhe qirinjtë e tortës dhe ka shprehur dëshirën që fëmijët e tij të jenë mirë me shëndet./abcnews.al