Surprizë! Moderatori i njohur bëhet pjesë e spektaklit të humorit “Kosherja”

schedule21:30 - 4 Prill, 2021

schedule 21:30 - 4 Prill, 2021

Një tjetër personazh i famshëm i është bashkuar “Kosheres”. Puntata e mbrëmjes së sotme në ekranin e ABC-së zbuloi një surprizë të këndshme, dhe bëhet fjalë për Alban Musën.

Këtë puntatë pjesë e spektaklit u bë dhe moderatori, i cili në të njëjtën kohë drejton dhe emisionin “Abc-ja e mëngjesit”. Për të parë interpretimin e tij, ndiqni videon e mëposhtme: