Studenti i stomatologjisë i thotë “po” ofertës, jeni kuriozë të dini sa kishte në kuti?

schedule21:12 - 7 Qershor, 2022

schedule 21:12 - 7 Qershor, 2022

Ervisi provoi fatin këtë të martë në “Kutia 21”. Studenti i stomatologjisë ia doli të rrëmbente plot 310 euro me vete në shtëpi. Ai zgjodhi ofertën, ndërkohë në kuti kishte vetëm 0.2 euro.

Mes shumë emocionesh, Ervisi bëri zgjedhjen e duhur dhe u gëzua pa masë.

Për të parë gjithçka ndodhur në “Kutia 21” ndiqni në videon e mëposhtme. Game show vjen nga e hëna në të premte në orën 20:00 në ABC!

/abcnews.al