Sterling: Nuk do të kthehem në Katar nëse familja ime nuk është e sigurt

schedule13:47 - 6 Dhjetor, 2022

schedule 13:47 - 6 Dhjetor, 2022

Një publikim nga Anglia thotë se Raheem Sterling nuk ka ndërmend të kthehet në Kupën e Botës në Katar nëse familja e tij nuk është plotësisht e sigurt.

“Marca” spanjolle citon një burim nga “Sun” i cili kishte kontakte me sulmuesin e Chelsea, me 27-vjeçarin duke theksuar se nuk ka ku të shkojë nëse dhe për sa kohë që familja e tij nuk është në një mjedis 100% të sigurt. /G.D abcnews.al/