Starton Asllani, formacionet zyrtare Bayern-Inter

schedule19:51 - 1 Nëntor, 2022

schedule 19:51 - 1 Nëntor, 2022

Në Allianz Arena do të luhet supersfida mes Bayern dhe Inter.

Ndeshja do të luhet për prestigj pasi Bayern ka siguruar vendin e parë, ndërsa Interi siguroi vendin e dytë

FORMACIONET ZYRTARE:

BAYERN (4-2-3-1): Ulreich; Mazraoui, Upamecano, Pavard, Stanisic; Sabitzer, Kimmich; Coman, Gravenberch, Mané; Choupo-Moting.

INTER (3-5-2): Onana; Darmian, De Vrij, Acerbi; Bellanova, Barella, Asllani, Gagliardini, Gosens; Lautaro, Correa. /G.D abcnews.al/