Sot takimi i Interit me agjentët e Skriniar, do të flitet rinovimi

schedule12:21 - 27 Tetor, 2022

schedule 12:21 - 27 Tetor, 2022

Takimi mes drejtuesve të Interit dhe agjëntëve të Skriniar është planifikuar sot për rinovimin e kontratës të mbrojtësit sllovak, që skadon në qershor të vitit 2023.

Mbrojtësi zikaltër ka gjithë këtë periudhë që është në qendër të projektit të PSG-së.

Inter është gati të ofrojë një pagë prej 6,5 milionë euro në sezon./ h.ll/abcnews.al