Sot do të jeni nën ndikimin e favorshëm të yjeve, ku do të rigjeni qetësinë

schedule07:10 - 4 Mars, 2021

schedule 07:10 - 4 Mars, 2021

Dashi

Përpiquni të shmangni konfliktet në dashuri dhe të shtyni diskutimet dhe sqarimet. Mundohuni të lini gjërat të rrëshqasin mbi ju.

Demi

Do të jetë një ditë shumë pozitive për dashurinë: ata në një çift do të jenë në gjendje të bëjnë zbulime të ëmbla ndërsa favorizohen takimet për beqarët.

Binjakët

Do të jetë një ditë e luhatshme në dashuri dhe mund të ketë vështirësi ose distanca për t’u tejkaluar për shkak të së kaluarës. Lajme të mira në punë.

Gaforrja

Hëna do të jetë në anën tuaj dhe do t’ju sjellë lajme të mira dhe emocione të bukura. Ndiheni më të ndjeshëm se zakonisht ndaj të tjerëve.

Luani

Ka ardhur koha për të kontrolluar ndjenjat tuaja dhe nëse ka ndonjë problem në çift, ka ardhur koha të përpiqeni t’i zgjidhni ato.

Virgjëresha

Në punë keni nevojë për durim, në fund të fundit do të jeni në gjendje të arrini rezultatin që i keni vendosur vetes.

Peshorja

Përpiquni të jeni të kujdesshëm në ndjenjat tuaja dhe të shmangni grindjet. Në punë do të duhet të filloni të mendoni për një ndryshim.

Akrepi

Do të jetë një ditë e favorshme për të dashur falë tranzitit të shkëlqyeshëm të Hënës, por kini kujdes nga diskutimet, sepse Venusi është kundër saj.

Shigjetari

Do të keni nevojë për emocione të veçanta pasi jeni mërzitur duke jetuar të njëjtat gjëra pa pushim. Në punë dhe në financa, kini pak kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Duhet të përpiqeni të gjeni një ekuilibër në dashuri, por përpiquni të jeni të kujdesshëm sepse e keni Hënën në opozitë. Një propozim interesant mund të mbërrijë në punë.

Ujori

Do të jetë një ditë disi e hutuar: duhet të përpiqeni të sqaroni ndjenjat tuaja. Në punë keni një mijë gjëra për të bërë: jepni përparësi atyre që ju sjellin kthime ekonomike.

Peshqit

Do të keni ende disa bezdi të vogla për të kapërcyer, por do të jetë një ditë shërimi. Në punë mund të bëni plane dhe të përfitoni nga oraret e menjëhershme./abcnews.al