Sot do të festonte ditëlindje, Barbana dedikim prekës për Ergin: Kam një mall që më gërryen shpirtin

schedule10:58 - 15 Tetor, 2022

schedule 10:58 - 15 Tetor, 2022

Këngëtarja e njohur, Barbana Dini i ka kushtuar një dedikim prekës vëllai të ndjerë, i cili humbi jetën tragjikisht në një aksident.

Ajo ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me Ergin, duke bërë të ditur se sot është data e ditëlindjes së tij.

Barbana thotë e përlotur se ndjen një mall që i gërryen shpirtin çdo ditë dhe e konsideron vëllain pikën e saj të dobët, i cili “e detyroi” të bëhet më e fortë.

“Sot eshte ditelindja jote engjelli im Ergi! Sot do jepja gjithcka, edhe jeten time, te isha duke festuar per ty,por gjithcka ndjej dhe kam eshte nje dhimbje dhe mall qe me gerryen shpirtin cdo dite…edhe lumturia nuk eshte lumturi pa ty…Nga njera ane kane ndryshuar shume gjera ne jeten time,nga ana tjeter nuk ka ndryshuar asgje…mungon TI pika ime e dobet,qe me “detyroi” te behem e forte!”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbana Dini (@barbana_ergidini)