Si qëndrojne këto karrige në mes të pishinës?!

schedule11:51 - 27 Janar, 2022

schedule 11:51 - 27 Janar, 2022

Korfuzi është përfshirë nga ngricat  për shkak të temperaturave të ulëta në të gjithë vendin. Pamjet nga Meggoula, që ndodhet 500 m mbi nivelin e detit janë spektakolore.

Pishina e “ngrirë”, së  bashku me pamjen e mrekullueshme që ofron vendi, janë një dukuri  e veçante e natyrës mes Korfuzit dhe Shqipërisë.

/abcnews.al