Shpërthimi në Beirut, Meta: Solidarizim me popullin e Libanit

schedule22:38 - 4 Gusht, 2020

schedule 22:38 - 4 Gusht, 2020

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar pas shpërthimit tragjik në Liban që shkaktoi dhjetëra viktima e mijëra të plagosur.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, kreu i shtetit shpreh solidarizimin me popullin e Libanit.

Statusi:

Mendimet dhe lutjet e mia janë me familjet e viktimave dhe të lënduarit nga shpërthimi tragjik në Bejrut!
Solidarizim me popullin e Libanit. 🇦🇱🤝🇱🇧