Shpërndanin drogë, arrestohen tre të rinjtë në Elbasan

schedule21:48 - 13 Nëntor, 2020

schedule 21:48 - 13 Nëntor, 2020

Tre persona që shpërndanin lëndë narkotike janë arrestuar në Elbasan.

Gazetari i ABC, Aldo Kozarja raporton se bëhet fjalë për dy të rinj dhe një vajzë. Këtyre të fundit, nga kontrolli i ushtruar u është sekuestruar një sasi prej 160 gram heroinë, 40 gram kanabis dhe tre gram kokainë.

Tre personat e arrestuar shpërndanin lëndë narkotike në qytetin e Elbasanit. /abcnews.al/